AGENDA

30 dom
Todo el día
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
12:00 am Durango, “Geometriak eta fikzioak” @ Durangoko Museoa
Durango, “Geometriak eta fikzioak” @ Durangoko Museoa
Jun 30 a las 12:00 am – Jul 1 a las 12:00 am
Durango, "Geometriak eta fikzioak" @ Durangoko Museoa
12:00 am Garai, Zubiaurretarren erakusketa @ Garai
Garai, Zubiaurretarren erakusketa @ Garai
Jun 30 a las 12:00 am – Jul 1 a las 12:00 am
Garai, Zubiaurretarren erakusketa @ Garai
12:00 am Elorrio, “Gaur zu, bihar ni?” erakusketa @ Iturri Kultur Etxea
Elorrio, “Gaur zu, bihar ni?” erakusketa @ Iturri Kultur Etxea
Jun 30 a las 12:00 am – 8:00 pm
Elorrio, "Gaur zu, bihar ni?" erakusketa @ Iturri Kultur Etxea
12:00 am Durango, Tabira auzoko jaiak @ Tabira auzoa
Durango, Tabira auzoko jaiak @ Tabira auzoa
Jun 30 a las 12:00 am – 9:00 pm
Durango, Tabira auzoko jaiak @ Tabira auzoa
12:00 am Berriz, San Pedro eta Santa Isabel jaiak @ Berriz
Berriz, San Pedro eta Santa Isabel jaiak @ Berriz
Jun 30 a las 12:00 am – Jul 1 a las 12:00 am
Berriz, San Pedro eta Santa Isabel jaiak @ Berriz
12:00 am Durango, “Los Japón”, “Muñeco diabólico”, “Los días que vendrán” @ Zugaza Zinema
4:30 pm Durango, “Los Japón” @ Zugaza Zinema
Durango, “Los Japón” @ Zugaza Zinema
Jun 30 a las 4:30 pm – 6:30 pm
Durango, "Los Japón" @ Zugaza Zinema
4:30 pm Durango, “Toy Story 4” @ Zugaza Zinema
Durango, “Toy Story 4” @ Zugaza Zinema
Jun 30 a las 4:30 pm – 6:30 pm
Durango, "Toy Story 4" @ Zugaza Zinema
7:00 pm Durango, “Los Japón”, “Muñeco diabólico”, “Los días que vendrán” @ Zugaza Zinema
8:00 pm Amorebieta-Etxano, “La influencia” @ Zornotza Aretoa
Amorebieta-Etxano, “La influencia” @ Zornotza Aretoa
Jun 30 a las 8:00 pm – 10:00 pm
Amorebieta-Etxano, "La influencia" @ Zornotza Aretoa
9:00 pm Durango, “Los Japón”, “Muñeco diabólico”, “Los días que vendrán” @ Zugaza Zinema