DOT Durangaldeko Agenda

Nov
16
Mié
Berriz, Heriotza jardunaldiak @ Berrizko Kultur Etxea
Nov 16 a las 7:00 pm – Dic 20 a las 8:00 pm
Nov
21
Lun
Amorebieta-Etxano, ‘Bosteko’ erakusketa @ Zelaieta zentroa
Nov 21 a las 6:00 pm – Dic 12 a las 8:00 pm
Nov
25
Vie
Berriz, ‘Bakardade ikusezina’ @ Berrizko Kultur Etxea
Nov 25 a las 6:00 pm – Dic 23 a las 8:00 pm
Nov
28
Lun
Elorrio, ‘Begiradak’ argazki erakusketa @ Iturri kultur etxea
Nov 28 a las 6:00 pm – Dic 31 a las 8:00 pm
Dic
1
Jue
Amorebieta-Etxano, Euskal Museoko erakusketa ibiltaria @ Amorebieta-Etxano
Dic 1 a las 9:00 am – Dic 9 a las 8:00 pm
Dic
2
Vie
Durango, ‘𝙎𝙤𝙧𝙩𝙚𝙧𝙧𝙞𝙖𝙧𝙚𝙣 𝙠𝙤𝙡𝙤𝙧𝙚𝙖 – Ramón de Zubiaurre’ erakusketa @ Durangoko Museoa
Dic 2 2022 a las 6:00 pm – Feb 5 2023 a las 8:00 pm
Dic
7
Mié
Durangoko Azoka @ Landako gunea
Dic 7 a las 10:00 am – Dic 11 a las 8:00 pm
Dic
8
Jue
Durango, Pieza laburren erakustaldia @ San Agustin Kultur Gunea
Dic 8 a las 12:30 pm – Dic 11 a las 8:30 pm
Dic
9
Vie
Berriz, ‘Reyes contra Santa’ @ Berrizko Kultur Etxea
Dic 9 a las 5:00 pm – 7:00 pm
Durango, ‘Noche de paz’, ‘A todo tren 2’ @ Zugaza Zinema
Dic 9 a las 5:30 pm – 7:30 pm
Amorebieta-Etxano, ‘Vasile’ @ Zornotza Aretoa
Dic 9 a las 8:00 pm – 10:00 pm
Durango, ‘Kepa Junquera: Berpiztu’, ‘Simone’ @ Zugaza Zinema
Dic 9 a las 8:00 pm – 10:00 pm
Elorrio, ‘Rey Lear’ @ Arriola Kultur Aretoa
Dic 9 a las 8:00 pm – 10:00 pm
Elorrio, Bizkaiko Hotsak organo kontzertua @ Elorrioko Basilika
Dic 9 a las 8:00 pm – 9:00 pm
Dic
10
Sáb
Durango, ‘Rabbit Academy: el gran robo de los huevos de Pascua’, ‘A todo tren 2’ @ Zugaza Zinema
Dic 10 a las 5:00 pm – 7:00 pm
Durango, ‘Simone’ @ Zugaza Zinema
Dic 10 a las 7:00 pm – 9:00 pm
Durango, ‘Kepa Junkera: Berpiztu’ @ Zugaza Zinema
Dic 10 a las 7:15 pm – 9:15 pm
Ermua, ‘Armageddon Time’ @ Ermua antzokia
Dic 10 a las 7:30 pm – 9:30 pm
Amorebieta-Etxano, ‘Rey Lear’ @ Zornotza Aretoa
Dic 10 a las 8:00 pm – 9:00 pm
Elorrio, ‘El cuarto pasajero’ @ Arriola Kultur Aretoa
Dic 10 a las 8:00 pm – 10:00 pm
Durango, ‘Kepa Junquera: Berpiztu’,’Noche de paz’, ‘Simone’ @ Zugaza Zinema
Dic 10 a las 9:30 pm – 11:30 pm
Ermua, ‘La mujer rey’ @ Ermua antzokia
Dic 10 a las 10:00 pm – Dic 11 a las 12:00 am
Dic
11
Dom
Durango, ‘Rabbit Academy: el gran robo de los huevos de Pascua’, ‘A todo tren 2’ @ Zugaza Zinema
Dic 11 a las 4:30 pm – 6:30 pm
Amorebieta-Etxano, ‘La gran aventura suiza’ @ Zornotza Aretoa
Dic 11 a las 5:00 pm – 7:00 pm
Berriz, ‘Reyes contra Santa’ @ Berrizko Kultur Etxea
Dic 11 a las 5:00 pm – 7:00 pm
Elorrio, ‘Parque salvaje’ @ Arriola Kultur Aretoa
Dic 11 a las 5:00 pm – 7:00 pm
Ermua, ‘La gran aventura suiza’ @ Ermua antzokia
Dic 11 a las 5:00 pm – 7:00 pm
Durango, ‘Kepa Junkera: Berpiztu’ @ Zugaza Zinema
Dic 11 a las 6:30 pm – 8:30 pm
Durango, ‘Simone’ @ Zugaza Zinema
Dic 11 a las 6:30 pm – 8:30 pm
Ermua, ‘La mujer rey’ @ Ermua antzokia
Dic 11 a las 7:30 pm – 8:30 pm